Головна  →  Департамент  →  Вакансії
Увага! Розпочався відбір кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Києва

 Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з  01 лютого по 12 березня  2018 року проводить відбір кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Києва.

 Найменування спортивної школи:

- комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Динамо» (має відділення з: водного поло, синхронного плавання, сучасного п'ятиборства, стрільби кульової, кінного спорту, триатлону);

- комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Козак» (має відділення з боротьби кураш та пакратіон);

- дитячо-юнацька спортивна школа «Юність Києва» (має відділення зі спортивної гімнастики).

Найменування посади: директор;

кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора спортивної школи: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем “магістр”, стаж роботи за фахом не менш як три роки, високі моральні якості.

 Бажаючі взяти участь у відборі кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Києва з 01 по  21 лютого 2018 року подають до управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (м. Київ, вул. Хрещатик, 12, 278-81-60, kuznelli@ukr.net, Кузнєцова Н.М.): заяву про участь у відборі, копії документів про освіту та біографічну довідку.

 З Порядком проведення відбору кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Києва та переліком дитячо-юнацьких спортивних шкіл, до яких буде проведено відбір кандидатур,  можна ознайомитись на сайті Департаменту: /content/nakazy-departamentu.html.


 
Увага! Закінчився конкурс на  заміщення вакантних посад державної служби категорії «В» 
у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту

 Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 р.      № 648), Департамент освіти і науки, молоді та спорту інформує про переможців конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В», що проходив відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 30 жовтня 2017 року № 755к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В».

До Департаменту освіти і науки, молоді та спорту було подано 3 заяви від претендентів на вакантні посади. За результатами конкурсного відбору та співбесіди переможцями конкурсу визначено:

 

№ п/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада, на яку претендує кандидат

Кількість балів

Примітка

1.

Вязіна

Ольга Мирославівна

Головний спеціаліст відділу спортивного резерву та оздоровчої роботи

управління молоді та спорту

13,66

Переможець конкурсу

2.

Сергієнко Анастасія Олександрівна

Головний спеціаліст відділу управління персоналом та кадрового забезпечення навчальних закладів управління персоналу та правового забезпечення

10,5

Переможець конкурсу

3.

Войтенко Тетяна Валентинівна

Головний спеціаліст відділу управління персоналом та кадрового забезпечення навчальних закладів управління персоналу та правового забезпечення

3,5

Другий за результатами конкурсу

Рішення про призначення переможців на посади державної служби буде прийнято після закінчення строку оскарження результатів конкурсу відповідно до частини третьої статті 31 Закону України «Про державну службу».


 
Департамент освіти і науки, молоді та спорту
виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
державної службикатегорії «В»:

 - головного спеціаліста відділу управління персоналом та кадрового забезпечення навчальних закладів управління персоналу та правового забезпечення;

- головного спеціаліста відділу інвестиційного розвитку та охорони праці;

- головного спеціаліста відділу спортивного резерву та оздоровчої роботи управління молоді та спорту.

 Вимоги до кандидатів на посаду державного службовця категорії «В»: вища освіта за освітнім ступенем молодший бакалавр,  бакалавр.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення щодо вільного володіння державною мовою;

6) заповнену особову картку встановленого зразка;

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (подається в порядку, передбаченому Законом України «Про запобігання корупції»).

 Документи приймаються з 31 жовтня по 15 листопада 2017 року (включно, до 18.00 год.) за адресою: 01004, м. Київ, бул. Т.Шевченка, 3, кімн. 412, тел. 279-17-45, контактна особа Юрченко Світлана Павлівна.

Наказ Департаменту №755к від 30.10.2017 Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії В

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу управління персоналом та кадрового забезпечення навчальних закладів управління персоналу та правового забезпечення Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) (категорія «В»)

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу інвестиційного розвитку та охорони праці Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) (категорія «В»)

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу спортивного резерву та оздоровчої роботи управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської держаної адміністрації) (категорія «В»)

 


 
Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Київського університету імені Бориса Грінченка» від 16.06.2017 р. № 730 Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)                                                 оголошує конкурс на заміщення посади                                                 ректора Київського університету імені Бориса Грінченка


           У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають вчене звання та науковий ступінь, стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менше як  10 років.
           Строк подання документів – два місяці з дня опублікування оголошення (газета "Освіта України" №29 (1529) від 31 липня 2017 року).
           Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву про участь у конкурсі на ім’я директора Департаменту; особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3 х 4 сантиметри; автобіографію; копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465; довідку про наявність або відсутність судимості; витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; копію паспорта, засвідчену претендентом; копію трудової книжки; письмову згоду на збір та обробку персональних даних.
      Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, Департаментом або нотаріально.
        Документи надсилати на адресу: 01004, м. Київ, бульв. Т. Г. Шевченка, 3, e-mail: kuzina_lesya@ukr.net,             телефон для довідок: (044) 279-25-49


 

Про конкурсний відбір кандидатури на посаду керівника комунального некомерційного підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

«ОСВІТНЯ АГЕНЦІЯ МІСТА КИЄВА» 

 


 

Увага!

Закінчився конкурс на  заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»

у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту

 Відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 07 квітня 2017 року № 148 к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби» у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту з 10 квітня по 05 травня 2017 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника управління - начальника відділу фінансів установ освіти управління економіки і фінансів.

За результатами конкурсного відбору переможцем конкурсу визначено Трав’янову Олену Анатоліївну.

Рішення про призначення переможця на посаду державної служби буде прийнято після закінчення строку оскарження результатів конкурсу відповідно до частини третьої статті 31 Закону України «Про державну службу».


 

Департамент освіти і науки, молоді та спорту

виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної службикатегорії «Б»:

  - заступника начальника управління – начальника відділу фінансів установ освіти управління економіки і фінансів.

 Вимоги до кандидатів на посаду державного службовця категорії «Б»:     вища, не нижче ступеня  магістра, у галузі знань: «Фінанси», «Економіка підприємства», або інші спеціальності фінансового та економічного спрямування.

         Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії такі документи:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою), до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка (форми П-2 ДС);

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, крім тих, що вже зазначені, у тому числі документи про підтвердження досвіду роботи.

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

 

Документи приймаються з 10 по 24 квітня 2017 року (включно, до 18.00 год.) за адресою: 01004, м. Київ, бул. Т.Шевченка, 3, кімн. 412, тел. 279-17-45, контактна особа Юрченко Світлана Павлівна

 


Увага! Розпочався відбір кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Києва

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) з  06 березня  по 12 квітня  2017 року проводить відбір кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Києва.

 Найменування спортивної школи:

- дитячо-юнацька спортивна школа «Атлант» (має відділення з боротьби вільної та греко-римської);

- дитячо-юнацька спортивна школа «Атлет» (має відділення з футболу);

- дитячо-юнацька спортивна школа «Старт» (має відділення з легкої атлетики та власні спортивні споруди);

- дитячо-юнацька спортивна школа «Юність Києва» (має відділення зі спортивної гімнастики);

- дитячо-юнацька спортивна школа для інвалідів «Шанс»;

найменування посади: директор;

кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора спортивної школи: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта за спеціальністю фізична культура і спорт та ступенем “магістр”, стаж роботи за фахом не менш як три роки, високі моральні якості.

Бажаючі взяти участь у відборі кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Києва з 06 по 28 березня 2017 року подають до управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (м. Київ, вул. Хрещатик, 12, 278-81-60, kuznelli@ukr.net, Кузнєцова Н.М.): заяву про участь у відборі, копії документів про освіту та біографічну довідку.

 З Порядком проведення відбору кандидатур на заміщення вакантних посад директорів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Києва та переліком дитячо-юнацьких спортивних шкіл, до яких буде проведено відбір кандидатур,  можна ознайомитись на сайті Департаменту: /content/nakazy-departamentu.html.


 

Увага! Закінчився конкурс на  заміщення вакантних посад державних службовців у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту

Відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 січня 2017 року № 18к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту з 24 січня по 17 лютого 2017 року проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В».

До Департаменту освіти і науки, молоді та спорту було подано 4 заяви від претендентів на вакантні посади. За результатами конкурсного відбору та співбесіди переможцями конкурсу визначено:

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада

Загальна кількість балів

Рейтинг

Булаш

Світлана Василівна

Головний спеціаліст відділу правового забезпечення

   3,9

Переможець конкурсу

Ткаченко

Наталія Андріївна

Головний спеціаліст відділу позашкільної освіти

   3,5

Переможець конкурсу

Один кандидат на посаду головного спеціаліста відділу позашкільної освіти від участі у конкурсі відмовився, інший кандидат – не подав електронну декларацію у визначені строки.

Рішення про призначення переможців на посади державної служби буде прийнято після закінчення строку оскарження результатів конкурсу відповідно до частини третьої статті 31 Закону України «Про державну службу».


Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії «В»

1. Головного спеціаліста відділу правового забезпечення управління персоналу та правового забезпечення;

2. головного спеціаліста відділу позашкільної освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

Вимоги до кандидатів на посаду державного службовця категорії «В»: вища освіта відповідного спрямування за освітнім ступенем молодший бакалавр,  бакалавр.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають такі документи:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

- письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту;

- заповнена особова картка встановленого зразка (форми П-2 ДС);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік.

Документи приймаються з 24 січня до 18.00 год. 08 лютого 2017 року  за адресою: 01004, м. Київ, бул. Т.Шевченка, 3, кімн. 412, тел. 279-17-45, контактна особа Юрченко Світлана Павлівна

Наказ Департаменту №18к від 24.01.2017 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців


 

Увага! Закінчився конкурс на  заміщення вакантних посад державних службовців у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту.

Відповідно до наказу  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 16 листопада 2016 року № 805к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту з 16 листопада по 16 грудня 2016 року проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В».

До Департаменту освіти і науки, молоді та спорту було подано 6 заяв від претендентів на вакантні посади.

За результатами конкурсного відбору та співбесіди переможцями конкурсу визначено:

Багалай Ірину Володимирівну – на посаду заступника начальника відділу з питань звернень громадян, ліцензування та атестації навчальних закладів (4,5 бали);

Крот Олену Миколаївну – на посаду головного спеціаліста відділу позашкільної освіти (2,22 бали);

Іванову Тетяну Василівну – на посаду головного спеціаліста відділу дошкільної освіти (2,9 бали).

Один кандидат на посаду головного спеціаліста відділу дошкільної освіти на конкурс не з’явився. Другий кандидат на посаду головного спеціаліста відділу позашкільної освіти не пройшла тестування, відтак не була допущена до наступного етапу конкурсу.

Комісією також визначено  другого за результатами конкурсу кандидата на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В», головного спеціаліста відділу дошкільної освіти, - Калінченко Вікторію Костянтинівну (2,57 бали), яка згідно зі статтею 29 Закону України «Про державну службу» має право на призначення на таку посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо посада стане вакантною, а також у разі, якщо переможець конкурсу відмовиться від зайняття посади. Інформацію про те, що відповідна посада стала вакантною, буде повідомлено другому за результатами конкурсу кандидату протягом п’яти календарних днів.

Рішення про призначення переможців на посади державної служби буде прийнято після закінчення строку оскарження результатів конкурсу відповідно до частини третьої статті 31 Закону України «Про державну службу».


 

Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорій «Б» і «В»:

1. Заступника начальника відділу з питань звернень громадян, ліцензування та атестації навчальних закладів;

2. головного спеціаліста відділу позашкільної освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;

3. головного спеціаліста відділу дошкільної освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.

  Вимоги до кандидатів на посади державних службовців категорії «Б»: вища освіта, не нижче ступеня  магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вимоги до кандидатів на посаду державного службовця категорії «В»: вища освіта за освітнім ступенем молодший бакалавр,  бакалавр.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають такі документи:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

- письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту;

- заповнена особова картка встановленого зразка (форми П-2 ДС);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Документи приймаються з 16 листопада до 18.00 год. 05 грудня 2016 року  за адресою:

01004, м. Київ, бул. Т.Шевченка, 3, кімн. 412, тел. 279-25-49, контактна особа Юрченко Світлана Павлівна

Наказ Департаменту №805к від 16.11.2016 Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців

 


Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорій «Б» і «В»:

1. начальника відділу з питань звернень громадян, ліцензування та атестації навчальних закладів;

2. начальника відділу позашкільної освіти управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;

3. заступника начальника відділу з питань звернень громадян, ліцензування та атестації навчальних закладів;

4. головного спеціаліста відділу молодіжної політики управління молоді та спорту.

Вимоги до кандидатів на посади державних службовців категорії «Б»: вища освіта, не нижче ступеня  магістра, досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Вимоги до кандидатів на посаду державного службовця категорії «В»: вища освіта за освітнім ступенем молодший бакалавр,  бакалавр.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсному відборі, подають такі документи:

- копія паспорта громадянина України;

- письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

- письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

- копія (копії) документа (документів) про освіту;

- заповнена особова картка встановленого зразка (форми П-2 ДС);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік.

Документи приймаються з 19 вересня 2016 року до 18.00 год. 10 жовтня 2016 року за адресою:

01004, м. Київ, бул. Т.Шевченка, 3, кімн. 412, тел. 279-25-49, контактна особа Юрченко Світлана Павлівна

 


 

Увага! Закінчився конкурс на  заміщення вакантних посад державних службовців у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту.

З метою залучення на державну службу висококваліфікованих спеціалістів у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 4  лютого 2016 року проведено  конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

  • заступника начальника відділу розвитку та змісту інфраструктури освіти;
  • головного спеціаліста відділу спорту вищих досягнень;
  • головного спеціаліста  планово-економічного відділу.

До Департаменту освіти і науки, молоді та спорту подано 6 заяв від претендентів на вакантні посади, які були допущені до іспиту.

Конкурсною комісією дотримано вимог щодо проведення іспиту та  співбесіди з кандидатами на посади державних службовців.

За результатами конкурсного відбору та співбесіди, рішенням  конкурсної комісії рекомендовано 3 осіб для зайняття вакантних посад у Департаменті освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

 

Версiя для друку


 

 


ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ

Антикорупційний телефон КМДА:
(096) 588-11-88