Головна  →  Анонси  →  18 квітня 2018

Ярмарок вакансій в Університеті Грінченка

Ярмарок вакансій в Університеті Грінченка

18 квітня 2018 року відбудеться Ярмарка вакансій (м. Київ, бул. І. Шамо 18/2) за участі головиПостійної комісіїКиївської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Г. Старостенко, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту О.Фіданян, ректора Київського університету імені Бориса Грінченка В. Огнев'юком, начальників управлінь освіти районних в місті Києві державних адміністрацій, працівників  кадрових служб управлінь освіти, керівників закладів освіти міста Києва та випускниками Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час свого виступу випускники матимуть змогу показати свої вміння та навички, які здобули під час навчання в Київському університеті імені Бориса Грінченка для роботи, а керівники закладів освіти – досягнення та здобутки закладу освіти міста Києва.

Основною метою проведення даного заходу є працевлаштування випускників Київського університету імені Бориса Грінченка до закладів освіти міста Києва, бо саме освічені, всебічно розвинені, відповідальні випускники і патріоти, спроможні працювати в Новій українській школі.

Українська школа буде успішною, якщо до неї прийде саме успішний учитель.

На Ярмарці вакансій учасників вітатимуть головаПостійної комісіїКиївської міської ради з питань освіти, науки, сім'ї, молоді та спорту Г. Старостенко, директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту О.Фіданян та ректор Київського університету імені Бориса Грінченка В. Огнев'юк.

Учасники заходу та випускники Університету будуть працювати в чотирьох локаціях, де обміняються думками щодо питань Нової української школи.

По закінченню заходу будуть підписані угоди про працевлаштування молодих фахівців у заклади освіти міста Києва.

Перейти до спискуВерсiя для друку