21-23 лютого 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за підтримки Президії Національної академії наук України, Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності «УКРПАТЕНТ»», Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем Національної академії наук України, Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством та спонсорів Компанії «Скайлайн Софтвер», ГО «Спілка автоматизаторів бізнесу», Компанії «Інтер Системс», Міжнародної патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» проходив фінал XVII Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2018» та національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018».
У чемпіонаті взяли участь 133 проекти закладів освіти з усієї країни. За підсумками конкурсу учні і курсанти коледжу здобули перемогу у наступних номінаціях:
Категорія «РОБОТИ»:
І місце
- Антоненко Ярослав (ВМД-3)
Проект: робот «LINE FOLLOWERS-1»
І місце
- Василенко Артем (ВМД-3)
Проект: робот «LINE FOLLOWERS-2»
ІІ місце
1. Пігорев Арсеній (19-1)
Проект: робот «MINISUMO»
Керівник: Протопопов В.В.
Категорія «КОРОТКОМЕТРАЖНІ ФІЛЬМИ»:
І місце
1. Селезньов Євгеній (ВМД-3)
Проект: короткометражний фільм «LOVE CONQUERS ALL»
Керівники: Протопопов В.В., Прядко Л.Д.
ІІмісце
в номінації «Неординарна творча розробка»
1. Лопотько Владислав (16-1), Процюк Владислав (16-1), Усик Іван (16-1)
Проект: короткометражний фільм «LOVEWILLWINEVERYTHING»
Керівник: Іванова В.С.
Категорія «НАВЧАЛЬНІ»:
І місце
- Мойсеєнко Леонтій (ВРМ-1)
- Родіонов Андрій (ВРМ-1)
- Бобро Олексій (ВРМ-1)
Проект: Віртуальна лабораторія «RADIOELECTRONICS»
Керівники: Протопопов В.В., Спортесний А.Є.
ІІ місце
- Василенко Артем (ВМД-3)
- Антоненко Ярослав (ВМД-3)
Проект: Віртуальний симулятор «ПРОФЕСІОНАЛ»
Керівник: Протопопов В.В.
ІІ місце
- Грицюк Павло (ВРМ-1)
- Пилипенко Матвій (19-1)
Проект: «Електронний освітній ресурс «ENGLISH LESSONS»
Керівники: Протопопов В.В., Білоус С.М., Яковенко Н.М.
ІІІ місце
- Шилко Микола (19-1)
Проект: Електронний освітній ресурс «ГОТИКА БАРОКО КЛАСИЦИЗМ»
Керівники: Протопопов В.В., Прядко Л.Д.
За результатами Національного туру Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2018» право у складі делегації представляти Україну отримали проекти:
«ROBOTICS»
- Антоненко Ярослав (ВМД-3)
- Василенко Артем (ВМД-3)
- Пігорев Арсеній (19-1)
«SHORT MOVIE»
- Селезньов Євгеній (ВМД-3)