КМДА Київська міська державна адміністрація


2 березня 2018

Всеукраїнські змагання «Роботрафік – 2018»

Всеукраїнські змагання «Роботрафік – 2018»

Уперше в Україні 2 березня 2018 року за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Благодійної організації «Благодійна установа «Освітні ресурси і технологічний тренінг», НВК №141 "ОРТ" м. Києва, навчального STEM-центру «Сократ»  на базі НВК №141 "ОРТ" м. Києва буде проведено Всеукраїнські змагання «Роботрафік – 2018».

Їх мета – сприяти розвитку інноваційних напрямів STEM-освіти, популяризувати науково-технічну творчість, робототехніку, електроніку, формувати в учнівської молоді життєві навички безпеки дорожнього руху.

Команди складаються з трьох учасників. Вік учасників - до 18 років (включно).

Змагання проводитиметься за категоріями:

– рух моделі робоавтомобіля по міській трасі з дотриманням правил дорожнього руху;

– рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі;

– конкурс інженерних пропозицій щодо підвищення безпеки транспортного руху;

– тест з правил дорожнього руху;

– створення тривимірних вузлів автомобіля у системах інженерного проектування.

Гості заходу матимуть нагоду дізнатися про освітні STEM-проекти, познайомитися з робототехнікою, конструюванням, програмуванням, поділитися інноваційним досвідом із колегами.

Дізнатися більше та стежити за перебігом змагань можна за посиланнями:http://www.imzo.gov.ua; http://www.ort.org.ua/robotraffic/;  у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО» (https://www.facebook.com/groups/805895179541236/).

Участь у заході безкоштовна.

Реєстрація учасників – 2 березня 2018 року з 9.00 до 9.45

Початок змагань – о 10.00

Змагання відбудуться на базі НВК № 141 «ОРТ» за адресою: м. Київ, бул. Ігоря Шамо, буд. 5.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.