Головна  →  Анонси  →  9 вересня 2017

Відкриття нового навчального рокув Київському Палаці дітей та юнацтва «Open Palace»

Відкриття нового навчального рокув Київському Палаці дітей та юнацтва «Open Palace»

 9 вересня  2017 року Київський Палац дітей та юнацтва вкотре відкриє свої двері для  дітей і молоді.

Понад 500 гуртків, секцій, творчих об’єднань, клубів та студій розпочнуть свою роботу з відкритої презентації найцікавіших напрямів позашкільної освіти. Запис бажаючих приєднатися до цікавого та насиченого життя у стінах Палацу відбуватиметься протягом дня. Свято триватиме з 11 до 16 години.

У цей день діти та їх батьки ознайомляться з новими  гуртками:  «Архітектура як світогляд», «Льотно-штурманська підготовка англійською мовою»,  «Практична електроніка»,  «Універсальний журналіст»,  «Візаж та косметологія»,  «Туристична археологія»,  «Космічна та авіаційна екологія»,  «Основи психологічного захисту».

На площі біля Палацу працюватимуть відкриті майстер-класи, виставки дитячих мистецьких робіт, ігрові майданчики. Зокрема, туристський «Екстрім-ленд», майстер-клас з основ параглайдингу, автотраса «Шлях до мрії», ігрова програма «Диво існує!». Окрема локація буде присвячена сучасним ІТ: робототехніка, квадрокоптери, 3D- друк.

На великій сцені біля Палацу відбудеться  концерт «Країна дитячих мрій», де презентують свою творчість  найкращі  колективи Палацу.

Найактивніші учасники свята матимуть можливість виграти призові сертифікати на художню фотосесію, подарунковий фейс-арт,   майстер-клас з виготовлення імбирного печива, квитки на вистави та новорічні ялинки Палацу.

Для дітей та дорослих буде проведений майстер-клас із народного побутового танцю від найкращих хореографів Палацу «Master of dance».

 На свято запрошені давні друзі та партнери Палацу - педагоги, науковці, культурні і мистецькі діячі, журналісти. Стануть учасниками свята представники  ювенальної превенції  та поліції  охорони Національної поліції України,  Київського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, ГО «Серця кіборгів», МГО «AIESEC», Спілки  ветеранів АТО, Головного територіального управління юстиції у м. Києві.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку