Головна  →  Новини районів  →  19 травня 2017

Всесвітній день вишиванки у НВК № 293

Всесвітній день вишиванки у НВК № 293

Висить рушник у хаті на кілочку,

Калина червоніє на столі,
А біля неї – жовті колосочки,
Мов пустотливі братики малі,
Це все – моя земля, моя Вкраїна,
Це рук моєї матері тепло,
І цей рушник, яким і дочку й сина
Благословляє мати на добро.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня 2017 року в НВК № 293 Деснянського району міста Києва відбувся День вишиванки. Дрес-кодом дня стала вишиванка, і весь заклад  замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

Святкові вбрані були не лише учні, а й усі вчителі та персонал навчального закладу. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики, а найголовніше  учнями та їх класними керівниками була створена справжня виставка української народної вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці нашого навчального закладу разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Перейти до спискуВерсiя для друку