Головна  →  Анонси  →  20 квітня 2017

Дошкільний навчальний заклад №17 Солом’янського району відвідає Енді Хандер, президент Американської торгівельної палати в Україні

Дошкільний навчальний заклад №17 Солом’янського району відвідає Енді Хандер, президент Американської торгівельної палати в Україні

Президент Американської торгівельної палати в Україні – пан Енді Хандер звернувся до the LEGO Foundation з проханням ознайомитися з проектом «Сприяння освіті» у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та благодійним фондом LEGO Foundation.

Дошкільний навчальний заклад № 17 Солом’янського району люб’язно погодився презентувати набутий досвід роботи по впровадженню ЛЕГО-технологій в рамках проекту.

З 2010 року відповідно до проекту «Сприяння освіті» педагоги 34 дошкільних навчальних закладів міста та Київський палац дітей та юнацтва впроваджують ЛЕГО- технології в навчально-виховний процес.

В 2017 році до проекту долучаться ще 11 дошкільних навчальних закладів.

Педагоги дошкільних навчальних закладів постійно обмінюються досвідом роботи з питань впровадження ЛЕГО-технологій в освітній процес. В 2016 році було проведено 21 семінар-тренінг в 19 дошкільних закладах міста.

В лютому 2017 року в дошкільних навчальних закладах для педагогів були проведені тренінги «Педагогіка гри», а в квітні заплановано тренінг Play Academy.

Перейти до спискуВерсiя для друку