Головна  →  Новини  →  27 лютого 2017

Педагоги та вихованці КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» здобули перемогу у командному Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах

23 – 26 лютого у м.Кролевець Сумської області відбувся командний Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах та Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах серед ветеранів. До осередку лижного орієнтування, Сумської області,  з’їхались 16 команд  з  9 областей України. Змагання проводились на 3-х дистанціях, в дуже складних погодних умовах, де у перший день змагань спортсмени боролись зі сніговою «кашею», а в останній день з суцільною кригою. У запеклій боротьбі, на всіх 3-х дистанціях, І місце у загальному командному заліку виборола збірна команда м.Києва, до складу якої увійшли педагоги та вихованці КПНЗ «Київський центр дитячо-юнацького туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання» Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА .

Вітаємо юних та досвідчених спортсменів з переможним закінченням  зимового сезону 2017!