КМДА Київська міська державна адміністрація


25 березня 2017

Перша в Україні освітня виставка-фестиваль Usmart

Перша в Україні освітня виставка-фестиваль Usmart

25-26 березня 2017 року на базі конгрес-центру «Український Дім», розташованого за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться перша в Україні виставка-фестиваль Usmart, повністю присвячена темі освіти. Організатори заходу – освітній портал ТМ osvita.org.ua і освітньо-культурний проект MastersHub.

Наскільки високо зараз цінуються справжні професіонали своєї справи? А коли вони не цінувалися? Фахівці на дорозі не валяються, а тому боротьба за них як на вітчизняному, так і на світовому ринку, досить серйозна. Ви можете допомогти людині зробити з себе затребуваного експерта? Тоді приєднуйтесь до нашої ініціативи!

Саме тут представники українських освітніх організацій, а також організатори спеціалізованих курсів, зможуть ефективно заявити про себе, отримати масштабну медійну підтримку для реклами, і, звісно, знайти нових клієнтів. Для відвідувачів виставка стане можливістю ознайомитися з усім спектром пропозицій, а також підібрати найбільш вигідні освітні програми для себе і своєї сім'ї.

У процесі безпосереднього спілкування продуктивність презентації суттєво зростає: відразу ж даються відповіді на всі питання, відбувається обмін контактами і, що найголовніше, емоціями. А перше враження, як відомо, надзвичайно важливе.

Для зручності відвідування виставка буде поділена на тематичні зони:

  1. іноземнімови: від англійської і німецької до мов східної групи. У цій же зоні Ви зможете знайти курси з підготовки до мовних тестів (IELTS, TOEFL, SAT, GRE, GMAT, TOEIC, CambridgeEnglish);

           2. професійні курси та курси підвищення кваліфікації у різних сферах (гуманітарні, IT, економічні та інші напрямки);

       3. творчість: архітектура, образотворче мистецтво, дизайн, рукоділля, режисура, фотомистецтво і т. д.;

       4. безкоштовні лекції, майстер-класи та презентації від провідних експертів кращих освітніх організацій.

Приєднуйтесь і допомагайте піднімати освітній потенціал України.

Більше інформації про захід можна дізнатися на офіційному сайті http://usmart.org.ua/ або приєднавшись до нас у соц мережах: https://www.facebook.com/Osvita.org.ua/?fref=ts, https://www.facebook.com/MastersHubUA/,

З усіх питань звертайтеся за номером +38 063 713 07 01 або пишіть на пошту usmart.contact@gmail.com.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.