Головна  →  Новини  →  14 грудня 2016

37 столичних шкіл тимчасово припинили навчання через захворюваність учнів, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття – Микола Поворозник

37 столичних шкіл тимчасово припинили навчання через захворюваність учнів, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття – Микола Поворозник

У столиці спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції. Задля уникнення розповсюдження інфекції керівники 37 шкіл, у яких рівень захворюваності перевищив 20%, прийняли рішення про закриття закладів, ще у 16 відбулося часткове покласове закриття. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Минулого тижня кожному закладу освіти дали право приймати рішення щодо призупинення навчально-виховного процесу за відсутності 20% дітей від загальної кількості учнів із причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання як на рівні школи, так і на рівні класу. До прийняття такого рішення рекомендовано залучати батьківські комітети й дослухатися до них», – сказав Микола Поворозник.

За його словами, наразі найбільша кількість відсутніх школярів спостерігається у Шевченківському, Солом’янському, Подільському та Оболонському районах.

«У загальноосвітніх закладах усіх районів заплановано провести перевірки щодо відвідання навчального закладу та причини відсутності дітей. У разі відсутності більше 20% учнів із причини захворювання на грип та інші респіраторні захворювання, керівництву навчального закладу будуть надані рекомендації щодо призупинення навчально-виховного процесу», – зауважив заступник голови КМДА.

Він додав, що дошкільні навчальні заклади закриватися не будуть.

«Окремо нагадаю про проведення елементарних санітарно-епідемічних заходів. Важливо забезпечити дотримання нормативних показників температури повітря у приміщеннях, проводити регулярне наскрізне провітрювання кімнат, не допускати до відвідування закладу осіб із ознаками інфекційного захворювання. Окрім того, необхідно обмежити проведення спортивних, культурно-масових та інших заходів у закритих приміщеннях, уникати великого скупчення людей», – нагадав Микола Поворозник.

Перейти до спискуВерсiя для друку