Головна  →  Новини  →  13 грудня 2016

Найбільше видатків – понад 10 млрд грн столичного бюджету-2017 – буде спрямовано на освіту – Ганна Старостенко

Найбільше видатків – понад 10 млрд грн столичного бюджету-2017 – буде спрямовано на освіту – Ганна Старостенко

Освіта міста Києва залишається пріоритетним напрямом розвитку столиці. Згідно з прийнятою Київрадою Програмою економічного і соціального розвитку на 2017 рік та бюджетом міста видатки на розвиток освітньої галузі столиці в наступному році склали найбільшу статтю витрат – понад 10 мільярдів гривень. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

«Наша головна та найбільш бажана мета – виховати розумних, успішних, самореалізованих киян. Тому, як і минулого року, ми заклали на 2017 рік найбільшу статтю витрат у міському бюджеті саме на розвиток освітньої галузі. Істотна частка коштів буде направлена на збільшення місць у садочках і школах та зменшення наповнюваності в загальноосвітніх закладах за рахунок нового будівництва й відновлення груп у працюючих закладах», – повідомила Ганна Старостенко.

Окрім того, за її словами, у 2017 році зі спеціального фонду розвитку бюджету заплановано направити 186 мільйонів гривень на придбання для навчальних закладів меблів, а також музичного, спортивного, побутового обладнання. Ще майже 295 мільйонів гривень піде на капітальний ремонт установ і закладів освіти.

«У 2017 році міська влада продовжить системну боротьбу із «сірою зоною» сучасної освіти – так званими «добровільними» батьківськими внесками. Так, у бюджет на 2017 рік на господарчі потреби навчальних закладів місто заклало майже 460 мільйонів гривень», – зазначила заступник голови КМДА.

Вона додала, що наступного року місто продовжить упроваджувати започатковані в 2016 році проекти: відбудеться подальша закупівля електронних підручників для учнів 5-х класів і ремонти спортивних залів із закупівлею спортивного обладнання, на що в бюджеті столиці передбачено 80 мільйонів гривень.

Перейти до спискуВерсiя для друку